Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

Z cyklu – ZAWODOZNAWSTWO

 

Dziewczyny z grupy plastycznej 15+ pani Emilki Kuczyńskiej przeżyły elektryczny wstrząs - oczywiście w przenosi - w trakcie spotkania z kolejną bohaterką cyklu ZAWODOZNAWSTO, którą tym razem była Pani Kama Kowalewska.

Dziewczyny w gąszczu, w natłoku swoich myśli, którą przyszłą drogę życiową wybrać zrozumiały, że żeby podejmować jakiekolwiek decyzje, należy najpierw bardziej poznać, zrozumieć siebie.

Każda chwila naszego życia jest cenna – warto przemyśleć czego nie chcemy robić. Warto odważyć się! Warto przestać się bać! Warto realizować swoje marzenia i nie patrzeć na to co myślą o tym inni.

 

Kama Kowalewska – aktorka filmowa i teatralna, po ukończeniu studiów podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim (Metody wspierania relacji międzyludzkich) od 2017 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe oparte o rozwój osobisty i zarządzanie emocjami. Na Warsztaty Inteligencji Emocjonalnej można się udać do „Pogotowia Emocjonalnego”, w której siedzibie dziewczyny z grupy plastycznej 15+ miały przyjemność gościć. Opowieść o kolejach życia zawodowego, refleksje na temat spojrzenia na siebie w inny sposób, niepowtarzalna atmosfera sprawiły, że największym problemem stał się koniec spotkania. Bo czas płynął tak szybko, a może zatrzymał się? Bo spotkanie z panią Kamą Kowalewską - osobą emanującą szczerością, dobrocią, wiedzą - to jak podróż w inną czasoprzestrzeń, w której czujemy się tak dobrze, w której odnajdujemy siebie. Gorąco polecamy WARSZTATY INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ i bardzo dziękujemy Pani Kamie Kowalewskiej za poświęcony czas.