Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl
e-mail: mdk.konkursy@op.pl

A A A

Konkursy

 • KONKURS PLASTYCZNY dla przedszkolaków

  Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku" adresowany jest do kaliskich przedszkolaków. Zadaniem małych artystów jest wykonanie pracy plastycznej na jeden lub wszystkie z czterech etapów konkursu: LATO, JESIEŃ, ZIMA, WIOSNA. Prace będą oceniane po każdym etapie z podziałem na dwie kategorie wiekowe: 3-4 lata i 5-7 lat i eksponowane w MDK. Wystawa finałowa, na której znajdą się wszystkie nagrodzone prace będzie połączona z uroczystym wręczeniem nagród laureatom "Czterech pór roku". Wszystkie szczegóły i terminy znajdziecie w załączonym Regulaminie

  Edycja 2019/2020 - WYNIKI TUTAJ

  >> więcej
 • 20. Konkurs Plastyczny "Wolność bez nałogów"

   

  Już po raz dwudziesty :) Miasto Kalisz i Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Konkursie Plastycznym "Wolność bez nałogów". Ten rok jest szczególny, wszystkie nasze aktywności, nawet te artystyczne, zdeterminowane są zagrożeniem epidemicznym i reżimem sanitarnym. Wykorzystajmy to do jeszcze większej promocji zdrowego i higienicznego stylu życia.

  W konkursie mogą wziąć udział uczniowie kaliskich szkół podstawowych i średnich także artystycznych, oraz wychowankowie placówek oświatowo - wychowawczych, kulturalnych i uczestnicy świetlic socjoterapeutycznych. Czekamy także na zgłoszenia indywidualne. Prace należy dostarczyć do MDK ul. Teatralna 3 do 9 listopada, uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 9 grudnia w Galerii SZATNIA MDK. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni pisemnie. Informacje zostaną także zamieszczone na stronie.

  A tak wyglądało podsumowanie projektu w 2019 r. ... TUTAJ

  >> więcej