Finał CZTERECH PÓR ROKU - maj 2018
NAGRODZENI w Konkursie Plastycznym CZTERY PORY ROKU
LATO
1. Aleksandra Płucienniczak lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1
2. Zofia Wasik lat 4 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”
3. Adam Michalski lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1
4. Piotr Duczmański lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 1
5. Julia Dunajska i Weronika Kuc lat 3 – Niepubliczne Przedszkole „Szczęśliwa 13”
6. Miłosz Kałużny lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”
7. Jagoda Pipia lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”
8. Izabela Kornacka lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Szczęśliwa 13”
9. Michalina Kaleta lat 5 – Publiczne Przedszkole „Bajka”
10. Victoria Troczyńska lat 5 – Zespół Szkolono-Przedszkolny nr 3 Kalisz
11. Zuzanna Limiszewska lat 6 – Publiczne Przedszkole Samorządowe w Stawiszynie Filia Petryki
12. Dawid Żeczow lat 6 – Publiczne Przedeszkole nr 9
13. Natalia Bączkiewicz lat 6– Publiczne Przedszkole nr 27 „Radość”
14. Klaudia Jaworska lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
15. Olga Zaremba lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
JESIEŃ
1. Hania Staszak lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”
2. Lena Kowalska lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”
3. Maja Sowa lat 3 – Niepubliczne Przedszkole Jacka i Agatki
4. Zuzanna Choja lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 27 Radość
5. Alan Janaczyk lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 27
6. Pola Zajdel lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
7. Jakub Bruś lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”
8. Olga Zaremba lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
9. Natalia Matyjak lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
10. Maja Surma lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”
11. Antosia Kryszak lat 6 – Niepubliczne Przedszkole im. M. Konopnickiej
12. Nikodem Kaczkowski lat 6 – Niepubliczne Przedszkole im. M Konopnickiej
13. Magdalena Napruszewska lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 22
14. Aleksandra Rybarczyk lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 22
15. Weronika Kasprzak – Niepubliczne Przedszkole Jacka i Agatki
16. Laura Poniatowska lat 5 – Niepubliczne Przedszkole Jacka i Agatka
17. Jaś Krzymiński lat 6 - Niepubliczne Przedszkole NIEZAPOMINAJKA
ZIMA
1. Mikołaj Czechowicz lat 4 - Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”
2. Amelia Pawlaczyk lat 4 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”
3. Dawid Żeczow lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 9
4. Sara Tyc lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”
5. Olga Zaremba lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
6. Klaudia Jaworska lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
7. Jędrzej Cichoń lat 6 – Przedszkole Integracyjne Sióstr Felicjanek
8. Weronika Kolenda lat 6 – Publiczne Przedszkole nr 27 „Radość”
WIOSNA
1. Miłosz Chojnacki lat 4 – Szkoła Podstawowa z Punktem Przedszkolnym w Rychnowie
2. Pola Styś lat 4 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”
3. Zofia Kościelak lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
4. Oliwia Górska lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
5. Klaudia Jaworska lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 1
6. Wojtek Kałużny lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”
7. Amelka Humelt lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”
8. Sara Tyc lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Calineczka”
9. Katarzyna Mielcarek lat 6 – Szkoła Podstawowa z Punktem Przedszkolnym w Rychnowie
10. Michalina Kaleta lat 5 – Publiczne Przedszkole nr 28 „Bajka”
11. Jan Kraszkiewicz lat 5 – Niepubliczne Przedszkole „Jacka i Agatki