Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego

ul. Teatralna 3, 62-800 Kalisz
tel/fax 62 767 25 21

web: www.mdk.kalisz.pl

A A A

11. Kaliski Tydzień Zdrowia podsumowany

 

 

W konkursie plastycznym ogłoszonym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Kaliszu pod hasłem „Z pasją po zdrowie – od juniora do seniora” wzięli udział wychowankowie grupy TĘCZA MDK. Zadaniem uczestników było przedstawienie blasków i cieni życia osoby dorosłej/seniora. W kategorii wiekowej 20+ laureatami zostali: Teresa Kawczyńska (I. miejsce), Monika Matyjak (II. miejsce) oraz Albert Nowak (III. miejsce). Gratulacje i głośne brawa!!!

 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na auli Uniwersytetu Kaliskiego podczas zakończenia Kaliskiego Tygodnia Zdrowia. Tam też na scenie hymn KTZ odśpiewała dziecięca reprezentacja Studia Piosenki WOKALMANIA MDK, a Dyrektor MDK - p. Beata Paszak miała zaszczyt odebrać „Podziękowanie” od Organizatorów za wsparcie imprezy. Na zakończenie uroczystości wszyscy obecni mieli okazję obejrzeć teledysk pt. "Kaliszanie żyją zdrowo"#mce_temp_url# zrealizowany w MDK.

 

To był dla naszej ekipy :) bardzo miły początek tygodnia, trzymamy tak do końca roku szkolnego i jeszcze dwa tygodnie dłużej...